fbpx

Füsioterapeut Viktoria Filippova

Füsioterapeut Viktoria Filippova

EST/RU

viktoria@reakt.ee

Harrastasin põhikoolis ja keskkoolis professionaalsel tasemel võrkpalli. Profispordis tuleb üpris tihti vigastustega silmitsi siesta, mis tähendab, et füsioterapeut oli minu teekonna asendamatu osa. Ühel hetkel otsustasin, et soovin ka ise olla see inimene, kes aitab teistel valudest ja vigastustest vabaneda ning seetõttu otsustasin hakata füsioterapeudiks.
Minu elu moto on “ näen sihti, ei näe vabandusi “. Olen alati lahendustele orienteeritud, et võimaldada oma klientidel kiiresti ning efektiivselt taastuda ja loodetavasti naasta oma harrastuste ja igapäevategevuste juurde paremana kui kunagi varem.

Füsioterapeudina lähenen ma probleemile mitmekesiselt, kasutades tulemuse saavutamiseks kombinatsiooni manuaalteraapiast, pehme koe teraapiast ning erinevatest treeningmetoodikatest. Minu jaoks on oluline tuvastada probleemi tegelik tekkepõhjus ja selle osas harida ka oma kliente – kui inimene mõistab, milles tema probleem seisneb, on ka oluliselt lihtsam püsida motiveerituna oma taastumisteekonnal.

 

Haridus ja täiendkoolitused:

2019- 2021 Profysio Manuaalne füsioteraapia OÜ
2017- 2020 Tartu Ülikool terviseteaduse bakalaureusekraad
2020 Tartu Ülikooli Kliinikumi füsioterapeut
2020 poiste U16 koondise abifüsioterapeut
2019 AS Valga Haigla füsioterapeut

Koolitused:
pehmekoeteraapia koolitused, sh fastsia manipuleerimine
Ortopeediline manuaalteraapia
Spordifüsioteraapia konverentsid

Broneeri aeg vastuvõtule
Close Menu