fbpx
+372 601 7890
info@reakt.ee

Reakt Physical Therapy

Your body is grateful for every smart decision you make
Book an appointment

Füsioteraapia ravisessioonid on alati isikupärastatud vastavalt kliendi eesmärkidele. Mõnel juhul soovitakse valust vabaneda, veenduda sportimise ohutuses või taastuda vigastustest. Iga inimene on unikaalne ning ravivõtted ning sessioonid on alati vastavuses tema võimekusega.

Physiotherapy
Physiotherapy treatment sessions are always personalized according to the client's goals. In some cases, you want to get rid of pain, make sure you are safe to exercise, or recover from an injury. Each person is unique and the treatments and sessions are always in accordance with their abilities.
Read more

Our physiotherapists will help you achieve the best version of yourself

Reactivation Is Our Personalized Version Of Massage

Reactivation
Reactivation is a unique method of manual therapy that specifically targets the individual human group, muscle tension, and biomechanical abnormalities. Reactivation is a system developed over two years that combines techniques and knowledge of massage, manual therapy, soft tissue therapy, facial systems and anatomy.
Read more

Book an appointment

Book an appointment for a physiotherapy or check out our reactivation service. You are always welcome!

Customer feedback

Rainar Vahtrik on asjatundlik ja meeldiv füsioterapeut: tuvastas probleemi, alustas raviga ja andis ka soovitusi edaspidiseks. Aitäh!
Väga hea ning individuaalne lähenemine. Tunne,et päriselt süvenetakse sinu probleemidesse.
Jäin väga rahule ja on hea meel, et ma selle aja võtsin ja käisin sest ise jäädki lahendusi otsima kuid tegelikult on ikka vaja professionaalset nõu :)
Tõsiselt professionaalne seltskond, kelle abiga naasesin tagasi treeningutesse pärast pikaajalist pausi. Nendepoolne asjadele lähenemine on üks parimaid, mida näinud olen. Alati valmis abistama olenemata murest, et välja selgitada, mis mida põhjustab ja kuidas seda parandada, et jõuda eesmärgini. Soovitan soojalt Reakti, usun, et nad saavad olla ka teile suureks abiks.
Aastaid on alaseljas olnud valud ning nüüd otsustasin lõpuks sõbra soovitusel külastada füsioterapeuti. 
Viktoria Filippova on väga enesekindel ja teab kindlasti oma ala ning uskumatult edukas oli see visiit.
Aitäh!
Reakt Füsioteraapia on tasemel! Nad on vajaliku väljaõppe saanud ning tunnevad asja. Usun, et ka sina saad kindlasti abi enda probleemile :) Soovitan!
Loe veel tagasisidet

Reakt Füsioteraapia

Our physiotherapists will help you achieve the best version of yourself. Book an appointment - you're always welcome!

Book an appointment
info@reakt.ee
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram