fbpx

Füsioteraapia

Milliseid teenuseid hõlmab füsioteraapia täpsemalt?

Traumad ja taastusravi

Traumad võivad tekkida erinevates igapäevastes või sportlikes olukordades. Nendeks võivad olla väänamised, rebendid, venitused, subluksatsioonid, dislokatsioonid, murrud, mõrad jms. Selleks, et keha paraneks võimalikult kiiresti ning ei omastaks kompensatoorseid mehhanisme on teile abiks Reakti füsioterapeudid!

Operatsioonijärgne taastusravi

Pärast operatsiooni on vaja kehal paraneda tekkinud traumast ning uued muudatused omaks võtta. Selleks on vaja teada, kui kiiresti ja millises koguses võib opereeritud piirkonnale koormust anda, et tulemus oleks optimaalne. Meie füsioterapeudid aitavad teil operatsioonieelselt paremini mõista, mis toimuma hakkab, mida oodata ja ühtlasi ka keha paremini ette valmistada, et operatsioonist võimalikult kiiresti taastuda. Operatsioonijärgselt jätkub raviprogramm vastavalt operatsiooni spetsiifikale ning kliendi võimekusele. 

Rühiprobleemid

Rühi kõrvalekalletele on mitmeid erinevaid põhjuseid, mis võivad ühel või teisel hetkel hakata biomehaaniliste adaptsioonide tõttu hakata tekitama liikumispiiratusi ning valu. Alaselja liigne nõgusus (lordoos), keskselja osa liigne küür (küfoos), kaela liigne nõgusus (muhu teke turjale), skolioos (selja küljele paindumine) ning jala pikkuse sümmeetria erinevused on mõned näited potentsiaalsetest rühiprobleemidest, millega võib rinda pista.

Närvivalu ja närvikahjustused

Närvivalu ja närvikahjustused põhjustavad tavapäraselt sümptomeid nagu kaelavalud, seljavalud, kiirguvad valud/ sipelgate tunne/ kõrvetav valu/ tuimus/ nõrkus või lihtsalt erinevuse tunne kätes ja/või jalgades. Meie füsioteraapia spetsialistid annavad endast parima, et leida probleemile tekkepõhjuse ning lahendada tekkinud probleemid. 

Korduvad valud ja pinged

Peavalud? Migreenihood? Kael või selg on pidevalt pinges? Tänapäeva elutempo ja liikumisharjumuste puhul on sellised kaebused sagedased. Meie füsioterapeudid aitavad teie keha reaktiveerida ja tuua teisse uut eluvaimu !

Sportliku sooritusvõime parandamine

Sportlase keha on nagu kett, täpselt sama tugev nagu selle kõige nõrgem lüli. Reakt füsioteraapia meeskond suudab leida sportlaste arengut takistavad faktorid ning koostada plaanid nende likvideerimiseks. Kõige eelduseks on sportlase eelnevate probleemide ja vigastustega tutvumine ning funktsionaalsete liikumismustrite hindamise läbiviimine, mis võimaldab tuvastada puudujäägid. Seejärel loob füsioterapeut treeningutele komplementaarse kava, et minimeerida vigastuste tekkeriski ning luua eeldusi paremateks tulemusteks.

Vaeguste ennetamine

Kui parasjagu keha probleeme ei tekita, siis kiputakse ära unustama, et ennetus on kõige parem ravi. Meie reaktiveerimise sessioonid aitavad tähelepanu pöörata potentsiaalselt probleemsetele kohtadele ning lahendab need enne, kui jõuavad hakata tõsisemaid terviseprobleeme tekitama!

Broneeri aeg vastuvõtule
Close Menu