fbpx

Reaktiveerimine

Reaktiveerimine on masaažilaadne kogemus, millesse on kombineeritud kõige tõhusamad tehnikad erinevatest valdkondadest, et võimalikult efektiivselt lihaseid lõõgastada ja pingeid leevendada.
Paljud inimesed soovivad oma keha eest hoolitseda, ilma et neil oleks parasjagu mõni konkreetne probleem. Seetõttu otsustasime luua uue lähenemise – Reaktiveerimise – meie individualiseeritud manuaalteraapia süsteemi, mis aitab inimesel oma füüsilise poole eest hoolt kanda, ilma et tal otseselt midagi „viga“ peaks olema. Kahe aasta jooksul lõid meie füsioterapeudid koostöös klientidega süsteemi, mis arvestab iga inimese individuaalsust. Alustades hindamisest, mille käigus hindab füsioterapeut inimese rühti, kuidas ta seisab, kuidas kõnnib, lihaste pingeid ja toonust ning liigeste liikuvust arvestades iga inimese elurütmi ja treeningharjumusi. Hindamine on meie seansside alustala, tänu millele saab füsioterapeut oma manuaalteraapia tehnikaid suunata, et saavutada võimalikult head effekti just tema ees olevale inimesele.

Reaktiveerimine otse-eetris 

Vaata, mida räägitakse Kanal2 saates "Õhtu" reaktiveerimise kohta.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas tekkis Reaktiveerimine?

Reaktiveerimine tekkis ideest luua hübriid füsioteraapiast, manuaalteraapiast, massaažist ja pehme koe teraapiast. Tahtsime luua inimestele võimaluse hoolitseda oma keha eest ennetavalt, targalt ning efektiivselt. Keha eest hoolitsemine ei pea alati olema raske töö ja reaktiveerimine pakub sellele mõnusat alternatiivi.

Oleme tehnikaid ja strateegiaid arendanud praeguseks rohkem kui 2 aastat ning jõudnud optimaalse teenuseni. Töötasime välja oma lähenemise koostöös oma klientidega, et luua süsteem, mis toob käega katsutavaid tulemusi. Reaktiveerimise sessioon algab biomehaanilisest analüüsist, tuvastame lihaspingeid, liikuvuspiiratused ja muud võimalikud probleemiallikad. Edasi kombineerime teadmised inimkehast ja manuaalsed tehnikad, et avada sinu keha täielik potentsiaal.

Kuidas erineb Reaktiveerimine massaažist ja füsioteraapiast?

Reaktiveerimine on meie loodud hübriid massaaži, füsioteraapia ja teiste tehnikate vahel. Oleme kombineerinud eri tehnikaid, et saada sügavamat efekti, lihaslõõgastust ning verevarustuse paranemist (nagu klassikalise massaaži puhul) aga ka mõjutada keha närvisüsteemi viisil, kus ta on võimeline soovitud muutusi omaks võtma. Teine erinevus on, et Reaktiveerimise sessioone teostavad meie füsioterapeudid, kes suudavad tuvastada probleeme kehas põhjalikumalt ja seeläbi hinnata, millised keha piirkonnad vajavad enam tähelepanu. Samuti on kliendil sessiooni alguses võimalik esitada küsimusi teda vaevavate probleemide osas ning füsioterapeut saab nende põhjuseid välja uurinda ning nõu anda.

Kes peaksid end Reaktiveerima?

„Reaktiveerimine on targem viis oma keha eest hoolitsemiseks“ – A.V.
Lühidalt öeldes sobib reaktiveerimise sessioon kõigile. Sportlased, füüsilise töö tegijad, kontoritöötajad, inimesed kes istuvad/reisivad palju, tervisesportlased. Reaktiveerimine võimaldab inimestel oma keha eest regulaarselt hoolitseda ning juhul kui neil ei ole vajadust/soovi korrigeerivate harjutuste järele, siis reaktiveerimise mõju omaette peaks juba tootma arvestatavat effekti.

Mida oodata Reaktiveerimise sessioonist?

Reaktiveerimise ajal on tunda, et võtted kontsentreeruvad just probleemsetele piirkondadele, vajadusel suurima võimaliku detailsusega. Inimesed tajuvad, et õpivad oma keha palju paremini tundma. Murekohtade lahendamine ning progressi jälgimine ja mõõtmine tagavad väga põhjaliku käsitluse ja parima tulemuse.

Klientide tagasiside:
„Tegemist on kontsentreeritud tegevusega, mis pöörab tähelepanu just konkreetsetele lihasgruppidele ja seda kordades detailsemalt kui tavaline massaaž“

„Selgelt on füsioterapeudi teadmised täpsemad, kuidas probleemseid lihasgruppe mõjutada“

„Seletused ja põhjendused teatud võtete juures ja nende eesmärkide kohta annavad väga palju juurde“

Reaktiveerimise mõju ja tulem

Tulemus kajastub sageli sümptomite leevenemises ning üleüldises enesetunde paranemises. Samuti ei esine probleeme enam nii sageli kui varem, või kaovad sootuks. Lihtsustab liikumist, töötamist, treenimist kui ka magamist, pikutamist, istumist ning muudab üldiselt elu mõnusamaks.

„Pärast nädalat liigub keha endiselt palju vabamalt üle pika aja“

„Treeningud tunduvad mõnusamad“

„Lihased on palju vabamad ja pingekohad kehas on tunduvalt väiksemad kui varasemalt. Kõik liigub palju paremini“

Reaktiveerimine loob võimaluse hoolitseda oma keha eest targalt, isegi kui puuduvad konkreetsed probleemid, eriti kui sind on ees ootamas lennureisid, võistlused või pikad töötunnid.

Kuidas valmistuda reaktiveerimise sessiooniks?

Kui Sulle on tehtud probleemiga seoses uuringuid, siis selle kohane info oleks hea kaasa võtta !

Võta kaasa mugavad riided, milles on mugav liikuda, ning vajaduse korral on võimalik ka käsiteldavat piirkonda näha.

Tarbi vett – vesi aitab keha tööle ja taastumisele kaasa. See muudab füsioterapeudi võtete mõju oluliselt efektiivsemaks.

Ära söö raskelt seeditavat toitu vahetult enne füsioterapeudi juurde tulekut – kuna suure toidukorra tarbimine juhib seedimiseks rohkelt verd mao ümbrusesse, siis see võib oluliselt vähendada füsioterapeudi võtetest saadavat kasu.

Reakt Füsioteraapia

Meie füsioterapeudid aitavad sul saavutada parima versiooni iseendast. Broneeri aeg vastuvõtule - oled alati oodatud!

Broneeri aeg
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram