fbpx

Füsioteraapia kliinik Tallinnas

Saa meeldejääva kogemuse osaliseks külastades meie füsioteraapia kliinikut.

Reakt Füsioteraapia kliinik on üles ehitatud neljale põhilisele väärtusele: atmosfäär, teenindus, tulemused ja meeskond. Soovime, et meie juurde tulles saaksid nautida erakordselt meeldivat ja avarat keskkonda, teid võetakse alati vastu naeratusega ja mis peamine, meie meeskond annab alati endast parima, et saavutada Sinu jaoks parimaid võimalikke tulemusi.
Kui sul on vigastus või kannatad valu käes, on tihtipeale raske aru saada kelle poole pöörduda abi saamiseks. Sarnases olukorras oli ka Reakt Füsioteraapia asutajaliige Rainar Vahtrik, kes umbes 15 aastat tagasi taastus küünarliigese operatsioonist. Selle protsessi lõpuks avastas ta oma kire füsioteraapia vastu, et teised inimesed ei peaks samas olukorras olema ilma vastusteta. Seetõttu asus ta õppima Glasgow Caledonian Ülikooli, Šotimaal, praktiseeris erinavete oma ala spetsialistide käe all Kanadas ning lõpuks avas koos partneritega Reakt Füsioteraapia kliiniku.
 • Reakt-füsioteraapia-treeningsaal
  Reakt-füsioteraapia-kliinik-tallinnas-puhkeala
  Reakt-füsioteraapia-kliinik
 • Füsioteraapia-kliinik-taastusravi-kabinet
  reakt-füsioteraapia-kliiniku-vastuvõtulaud
 • Reakt-füsioteraapia-treeningsaal
 • Reakt-füsioteraapia-kliinik-tallinnas-puhkeala
 • Reakt-füsioteraapia-kliinik
 • Füsioteraapia-kliinik-taastusravi-kabinet
 • reakt-füsioteraapia-kliiniku-vastuvõtulaud

Tere tulemast Reakt Füsioteraapia kliinikusse!

2016

Reakt Füsioteraapia kliinik sai oma alguse juba 2016. aastal, kui Rainar naasis Eestisse pärast viit aastat kestnud õpinguid ning enesearendust. Tema unistus oli kasutada omandatud oskusi ja teadmisi, et aidata erinevate taustadega inimesi just neile vajalikul moel.

2017

Pärast pikki otsinguid leidsime selleks hetkeks veel nimetule kliinikule ideaalse asukoha Tallinna kesklinnas. Me soovisime, et meie kliinik oleks avar ning inimesed tunneksid end meid külastades koduselt, sest kui inimene saab end meie juures mugavalt tunda siis nauditakse ka kogu protsessi kordades enam.

2018

Pärast ligi 5 kuud arendust ning ehitust avas lõpuks uksed Reakt Füsioteraapia kliinik. Füsioteraapia kliinik Tallinnas leidis oma pesa aadressil Narva mnt 7d (A-korpus, 2 korrus), kus on ruumi lõõgastumiseks, klientide läbivaatluseks ning treeningharjutusteks.

2019

kliiniku arenedes liitusid meiega 2 andekat füsioterapeuti kes jagavad Reakt Füsioteraapia väärtushinnanguid ning kes täiustavad oma isikupära ja teadmistega meie meeskonda. Meie kliiniku jaoks on kõige olulisem, et inimesed saaksid kõikidele oma küsimustele selged ja arusaadavad vastused ning lahkuksid parema enesetundega, kui meie juurde saabudes.

2020

Võttes kuulda meie klientide soove, arendasid meie füsioterapeudid välja manuaalteraapia süsteemi, mis viiks meie võime inimesi aidata uuele tasemele, otsustasime seda kutsuda Reaktiveerimiseks.

Reakt Füsioteraapia

Meie füsioterapeudid aitavad sul saavutada parima versiooni iseendast. Broneeri aeg vastuvõtule - oled alati oodatud!

Broneeri aeg
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram