fbpx

Füsioteraapia kliinik Tallinnas

Teadlikum inimene on tervem inimene

Reakt Füsioteraapia kliinik Tallinna kesklinnas

Kui sul on vigastus või kannatad valu käes, on tihtipeale raske aru saada, kelle juurde pöörduda abi saamiseks. Minul oli samasugune probleem umbes 15 aastat tagasi, kui taastusin küünarliigese operatsioonist. Vajadusest hakkasin sõprade ja perekonna abiga uurima võimalusi, kuidas vabaneda valust ja kiiremini taastuda, et naasta aktiivse elu juurde. Kogunud iseseisvalt teadmisi ning läbinud operatsioonist taastumise kadalipu, otsustasin pühendada oma karjääri sellele, et teised inimesed saaksid seljatada selle protsessi oluliselt edukamalt kui mina. Seetõttu alustasin füsioteraapia karjääri asudes 2011. aastal oma teadmisi arendama ja täiendama Glasgow ülikoolis.

Kiirelt omandatud teadmised panin omakorda proovile Kanada erakliinikutes. Eesmärgiga kombineerida erinevate manuaalteraapia, nõelravi,  spordifüsioloogide, biomehaanika asjatundjate ja kiropraktikute kogemusi ning tehnikaid, et pakkuda tipptasemel unikaalset ravi igale patsiendile.

Kuidas sai meie kliinik alguse?

Reakt Füsioteraapia sai oma tegeliku alguse 2016. aastal, kui naasin Eestisse pärast viit aastat kestnud õpinguid ning enesearendust. Minu unistus oli kasutada omandatud oskusi ja teadmisi, et aidata erinevate taustadega inimesi just neile vajalikul moel. 

Algusajal olid peamised kliendid noorusaegse korvpallivõistkonna KKViimsi sportlased, kuid kellega koos töötades hakkasid ühtlasi kohale ilmuma ka lapsevanemad, õed/vennad ning onud/tädid. Tegevus arenes nii jõudsalt edasi, et soovitud kvaliteedi võimaldamiseks oli vaja leida uus asukoht, mis sisaldas endas kõiki vajalikke võimalusi klientide heaolu paranemiseks ja parandamiseks.

2018. aasta Jaanuaris sai pikaajaline unistus lõpuks teoks ning avasime ametlikult Reakt Füsioteraapia kliiniku uksed. 

Olles end sisse seadnud, mõistsin, et kliinik saab olla ainult nii tugev kui on selle meeskond. Seetõttu liitus meiega kaks väga andekat füsioterapeuti, kes jagavad Reakt Füsioteraapia väärtushinnanguid ning kes täiustavad oma isikupära ja teadmistega meie meeskonda. Meie kliiniku jaoks on kõige olulisem, et inimesed saaksid kõikidele oma küsimustele selged ja arusaadavad vastused ning lahkuksid parema enesetundega, kui meie juurde saabudes.

Rainar Vahtik – asutajaliige/füsioterapeut

Tere tulemast Reakt Füsioteraapia kliinikusse!

Broneeri aeg vastuvõtule
Close Menu