fbpx

Füsioterapeut Tallinnas

Meie füsioterapeudid aitavad sul saavutada parima versiooni iseendast. Tutvu meie kogenud spetsialistidega ning tule vastuvõtule.
Reakt Füsioteraapia suurim tugevus peitub meie meeskonnas, kes töötavad üheskoos, et Sinu kogemus oleks võimalikult meeldejääv. Meie terapeudid on meie standardite kohaselt koolitatud nii väljaspool kui ka ettevõtte siseselt teevad pidevalt tööd, et pakkuda klientidele võimalikult efektiivseid meetodeid.
Reakt Füsioteraapia asutajaliige ja füsioterapeut Rainar VahtrikRainar Vahtrik
Füsioterapeut / Asutajaliige
Reakt Füsioteraapia füsioterapeut PaulaPaula Tiiman
Füsioterapeut
Reakt Füsioteraapia füsioterapeut Mikk TaliMikk Tali
Füsioterapeut

Korduma kippuvad küsimused

Kes on füsioterapeut?

Füsioterapeudi rollist tervisesüsteemis on erinevaid arusaamasid: arvatakse, et füsioterapeut tegeleb massaaži ja elektriraviga; arvatakse, et füsioterapeut on kondiragistaja ehk kiropraktik; arvatakse, et füsioterapeut on treener, kes kasutab raviks erinevaid harjutusi ja treeningprogramme. Kellel siis õigus on? Vastus on väga lihtne – kõigil.

Füsioterapeut on konservatiivse ravi spetsialist, mis tähendab, et ta tegeleb kõigega, mis seondub inimese kehaga ja ei vaja ravimiseks operatsiooni. Füsioterapeudi oskused on seega kokku koondatud kõikidest ülalnimetatud distsipliinidest ning kombineeritud teadmistega inimkeha füsioloogiast, anatoomiast ja biomehaanikast.

Kuidas saab füsioterapeut aidata?

Füsioterapeut kasutab keha enese paranemispotentsiaali, sportlike- ja igapäevategevuste modifitseerimist, erinevaid manuaalteraapia võtteid, füüsikalisi ravimeetodeid (külm, kuum, ultraheli, elektriravi jms) ning võtete kinnistamiseks ette nähtud iseseisvaid harjutusi, et mure lahendada võimalikult kiiresti, ning et saavutada pikaajaline tulemus.

Üldiselt alustatakse pärast füsioteraapilist hindamist erinevate manuaalteraapia võtetega. See tähendab seda, et füsioterapeut manipuleerib pehmeid kudesid, liigeseid ning närvisüsteemi, et kiirendada paranemisprotsesse, muuta lihasaktivisatsiooni, liikumismustreid või vähendada koormust teatavale piirkondadele, et võimaldada kiiremat paranemist.

Manuaalteraapiale komplementaarselt on füsioterapeudil võimalik kasutada ka teisi ravivõtteid nagu näiteks kinesioteipimine, dry needling, nõelravi, Instrument Assisted Soft Tissue Mobilization (Instrumendiga assisteeritud pehme koe mobilisatsioon).

Millal tulla vastuvõtule?

Füsioterapeudi vastuvõtule pöördutakse, kui ollakse end vigastatud, enne või pärast operatsiooni, igasuguse valu korral või kui soovitakse sportlikku sooritusvõimet hinnat ning optimeerida.

Füsioterapeudi poole ei pea pöörduma kindla probleemiga, kuid alati tuleb kasuks ka rutiinne kontroll. Veendumaks, et füüsiline võimekus vastab kliendi soovidel

Reakt Füsioteraapia

Meie füsioterapeudid aitavad sul saavutada parima versiooni iseendast. Broneeri aeg vastuvõtule - oled alati oodatud!

Broneeri aeg
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram