fbpx
+372 601 7890
info@reakt.ee

Füsioterapeut Hillar Reissaar

Olen Reakt Füsioteraapia füsioterapeut aastast 2019. Olen kogemust omandanud koostöös erinevate spordiklubide ja erakliinikutega.
Broneeri aeg vastuvõtule ning võtame oma eesmärgiks sinu tervist parandada.
Hillar Reissaar Füsioterapeut
Miks sai minust füsioterapeut?
Olen alati nautinud sportimist ja aktiivset eluviisi. Selline elustiil tekitas minus huvi inimeste liikumismustrite eripärade, keha üldise funktsioneerimise ja ka füüsiliste probleemide lahendamise vastu. Nende mõjutuste tõttu, ning ka soovist inimestega töötada, sai minust füsioterapeut.

Oma töös pööran ma kõige suuremat rõhku tervikpildi loomisele individuaalsest füüsiliselt tervisest. Selgitan välja probleemid, mis takistavad inimesel liikumist või piiravad igapäevaseid tegevusi. Aitan taastada funktsiooni ja mobiilsust, mis parandavad inimese tervist ning suunavad aktiivsemale eluviisile. Kasutan selleks mitmeid tehnikaid erinevate struktuuriprobleemide leevendamiseks ning teadmisi, toetudes kogemustele, progresseeruvaks elukvaliteedi parandamiseks.

Haridus ja täiendkoolitused:

2018 Tartu ülikool magister
2018 ITK Taastusravi
2018 TLÜ Üldfüüsilise ettevalmistuse treener
2016 – 2018 tütarlaste U18 koondise füsioterapeut
2016 – 2018 Dorpat Tervis erakliinik
2014 – 2015 BC Rakvere Tarvas füsioterapeut

Reakt Füsioteraapia

Meie füsioterapeudid aitavad sul saavutada parima versiooni iseendast. Broneeri aeg vastuvõtule - oled alati oodatud!

Broneeri aeg
info@reakt.ee
+372 601 7890
info@reakt.ee
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram