fbpx

Füsioterapeut Mikk Tali

E-post: mikk@reakt.ee

Kutsetunnistuse number: E015705

Olen Reakt Füsioteraapia füsioterapeut aastast 2024. 
Broneeri aeg vastuvõtule ning võtame oma eesmärgiks sinu tervist parandada.
Füsioterapeut Mikk Tali
Miks sai minust füsioterapeut?
Minu teekond füsioterapeudiks kujunes välja sügavast kirest korvpalli, liikumise ja spordi vastu, mis on mulle alati lähedased olnud. Elu on toonud ka väljakutseid, sealhulgas kaks olulist meniski rebendit vasakus põlves, mis mõlemad nõudsid kirurgilist sekkumist. Ometi võimaldas füsioterapeudi asjatundlik juhendamine mul mitte ainult taastada endised võimed, vaid isegi ületada need. See kogemus äratas minus sügava arusaama – võimalus aidata teisi nende taastumisteel on kutsumus, millele ma tahan pühenduda. Nüüd, kui ma olen kirglik pikamaajooksja ja harrastan ka tennist, padelit, disc golfi, spikeballi ning korvpalli, toon ma oma praktikasse ainulaadse vaatenurga.

Terapeudina on minu peamine eesmärk võimaldada inimestel tegeleda nende jaoks tähtsate tegevustega igapäevaelus ja seda ilma valuta vaid hoopis puhta naudinguga. Olen pühendunud isikupäraste lahenduste pakkumisele, arvestades iga inimese ainulaadset olukorda, andes neile “võtmed”, et saavutada kontroll oma tervise üle.

Haridus ja täiendkoolitused:

2020-2023 Omandasin cum laude bakalaureusekraadi füsioteraapias Tartu Ülikoolist, aastatel 2020-2023. Minu hariduslik taust koos isiklike ja professionaalsete kogemustega võimaldab mul pakkuda kaastundlikku ja terviklikku hoolt. Liitu minuga, et avastada, kuidas füsioteraapia võib avada sinu potentsiaali tervema ja aktiivsema elu suunas.

Reakt Füsioteraapia

Meie füsioterapeudid aitavad sul saavutada parima versiooni iseendast. Broneeri aeg vastuvõtule - oled alati oodatud!

Broneeri aeg
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram